IMG 4045Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai, paraginti mokytojų, išreiškia save kurdami ir noriai dalyvauja piešinių konkursuose bei parodose.
Visuomeninė organizacija (asociacija) Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos ,,Guboja" Alytaus skyrius organizavo piešinių ir darbelių parodą "Mano dovana". Keturių skyriaus mokinių – Gabrieliaus Pranckevičiaus, Ievos Juozaitytės, Redos Juozaitytės, Aivaro Urbanavičiaus- piešiniai buvo eksponuojami. Baigiamojoje šventėje Alytuje dainavo ir grojo ansamblio "Spalvotoji gama" nariai. Visus susirinkusius pasveikino pirmininkė Ilona Burinskienė, ilgametė (dabar jau buvusi) vadovė Sabina Bitinienė. Mokyklų ir kitų įstaigų, atsiuntusių savo darbus, atstovams buvo įteiktos padėkos; mokiniams skirtos dovanos ir saldumynai.

IMG 4043Prie arbatos puodelio pabendravome su pažįstamais iš Alytaus "Dainavos" pagrindinės mokyklos, apžiūrėjome parodą.
Kiekviena tokia išvyka, tegul ir trumpam, paskatina kurti, paįvairina kasdienybę. Gerumu reikia dalintis. Jis grįžta dešimteriopai.