DSC 7690Šv. Kalėdų laikotarpis – nesvarbu ar tikintiems ar netikintiems, yra dvasingumo laikotarpis. Laikotarpis, kuomet šeimos apsuptyje gali pamatyti koks esi laimingas. Jeigu esi vienišas – tai puiki proga pamastyti , ką galėtum pradžiuginti, kam dar galėtum sukurti jaukią šventę. Didžiausia dovana – kai esi laimingas ir dar labiau nori ta laime pasidalinti su kitais. Dar prieš šv. Kūčias suskambėjęs Prienų „Revuonos" pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus telefonas priminė, kad žmonių galinčių padovanoti tokią dovaną – dar yra.

Evelina Veličkienė, buvusi „Revuonos" pagrindinės mokyklos mokinė nusprendė padėti likimo nuskriaustiems vaikams. Ji tiesiog paklausė, ko šiuo metu reikia ir nurodė sumą, už kurią galėtų paremti kartu su bendradarbiais iš UAB „Dentline" . Pasitarę nusprendėme, kad laikas atsinaujinti minkštus baldus, nes kai kurie jau labai susidėvėję.
Nespėjus peržengti Naujųjų metų slenksčio, Evelinos dovanos jau stovėjo Specialiojo ugdymo skyriuje. Atvyko ir pati Evelina, pažiūrėti ar po žiemos atostogų sugrįžusius vaikus tikrai pasitiks jos ir bendradarbių sugalvotas kalėdinis stebuklas.
Evelinos ir jos bendradarbių gerumo dėka, specialiojo ugdymo skyrių pasiekė du sofos dydžio sėdmaišiai. Jie pakeitė apiplyšusią ne vieną dešimtmetį skaičiavusią kietą sofą. Naujieji sofos formos sėdmaišiai ne tik minkšti ir patogūs, jie ir lengvai plaunami. Kartu su savimi Evelina atvežė ir kompiuterį. Naujasis kompiuteris – labai pagelbės vaikams. Skyriuje – trūksta kompiuterių, prie vieno tenka sėdėti keliems. Mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė labai džiaugėsi šiomis dovanomis, įteikė Evelinai padėką ir mokytojos A. Deltuvienės gamintą angeliuką.
Prieš šventes skyrių pasiekė ir Prienų rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro (VSB) dovana – minkštas ir žaismingas baldų komplektukas vaikams. Jo dėka, skyriaus ugdytiniai pertraukas siaurame koridoriuje gali leisti sėdėdami ant jo, o ne ant keletos senų kietų kėdžių. Laikinai einanti VSB direktorės pareigas Jurga Minajevienė kartu su šiuo linksmu siurprizu padovanojo ir šiaurietiško ėjimo pamokas Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos proga.
Kasmet neįgalius vaikus aplanko ir kalėdinės „Senukų" labdaros ir paramos fondo dovanos. Anksčiau lankydamos Prienų specialiąją mokyklą dovanos jau antri metai pasiekia ir Specialiojo ugdymo skyrių.

NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME VISIEMS RĖMĖJAMS, PRISIMINUSIEMS MUS PRIEŠ ŠV. KALĖDAS . LINKIME, KAD NAUJAISIAIS METAIS, VISAS DOVANOTAS GERUMAS JUMS GRĮŽTŲ SU KAUPU...

Specialiojo ugdymo skyriaus bendruomenė

DSC_0167.JPG DSC_7690.JPG download.jpg kvepia-kaledos-029.jpg