IMG 71642013 m. lapkričio 14 dieną, Prienų  „Revuonos" pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus 5-10 spec. klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje „Sveikatinimo būdai" Birštono „Eglės" sanatorijoje. Kartu su mokiniais vyko: slaugytoja – masažuotoja Gražina Valatkienė, mokytoja Aurelija Varanauskienė ir mokytojos padėjėja Kristina Avižienienė. Atvykus į „Eglės" sanatoriją mus šiltai pasitiko skyriaus vedėja Aušra Šilanskienė, kuri maloniai sutiko pravesti trumpą pažintinę kelionę po „Egės" sanatoriją.

Eglės" sanatorijos gydyklose mus supažindino su gydomojo mineralinio vandens, ergoterapijos, kineziterapijos, fizioterapijos, psichoterapijos (aromaterapijos), masažo, inhaliacijos prcedūromis.

Pažintinės kelionės pabaigoje visi pakilome liftu į 7-tą aukštą, kuriame įkurta pergolė su saulės terasa, iš kurios atsiveria nuostabus Birštono ir jo apylinkių kraštovaizdis.

Baigus keilionę „Eglės" sanatorijoje, kartu su mokiniais nukeliavome į šalia esantį Birštono miesto centrinį parką. Parko sporto take išbandėme įrengtas krepšinio, vaikų žaidimų, riedlenčių aikšteles, mini golfo takelius, treniruoklius, kuriais galima mankštinti beveik visas raumenų grupes. Grįžus į mokyklą mokiniai džiaugsmingai bei pilni geros nuotaikos dalijosi kelionėje patirtais įspūdžiais.

IMG_7152.JPG IMG_7153.JPG IMG_7155.JPG IMG_7160.JPG IMG_7163.JPG IMG_7164.JPG