0252013 m. spalio 24 d. Revuonos pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus 5- 10 klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje technologijų dalyko, konstrukcinių medžiagų srities pamokoje „Šiuolaikinių statybinių medžiagų įvairovė, jų savybės ir paskirtis" .

Pamoka vyko netradicinėje aplinkoje, Prienų prekybos centro „Senukai" statybinių medžiagų skyriuje. Statybinių medžiagų skyriaus vedėja Oksana Brinevičienė supažindino mokinius su įvairių rūšių statybinėmis plytomis, keraminėmis apdailos plytelėmis bei jų savybėmis. Mokiniai aiškinosi, kas lemia tokias skirtingas plytų kainas, domėjosi termoizoliacinėmis medžiagomis ir jų naudojimo technologijomis. Nuostabą kėlė didelė stogo dangų įvairovė: nuo ekonomiškų plieninės skardos, šiferio, keraminių čerpių iki įvairiausių formų ir spalvų bituminių čerpelių. Su bitumine stogo danga mokiniai susipažino išsamiau – apžiūrėjo jos paviršių ir įvairiai suformuotą dangos kraštą, išbandė lankstumą, stebėjosi, kad ji susideda iš tokių mažų lapelių. Mokiniai nusprendė, kad dėl daugelio privalumų būsimam savo namui rinktųsi būtent šią dangą. Pamokos pabaigoje mokiniai turėjo galimybę susipažinti su įvairiais statybiniais mišiniais, gruntais, dažais, dekoratyviniais tinkais, apžiūrėjo statybinių mišinių maišymo įrangą, dažų maišymo aparatą, stebėjo kaip dirba autokrautuvas.
Kupini įspūdžių vaikai keliavo į mokyklą, o pakeliui jau „projektavo" būsimus savo svajonių namus.

003.jpg 007.jpg 014.jpg 020.jpg 025.jpg