IMG 7668Rajoninis mokinių konkursas „AŠ GALIU“ gegužės 12 d. į mūsų mokyklą pakvietė jaunuosius kūrėjus. Jau devintą pavasarį „Revuonos“ mokykloje grožėjomis mokinių rankomis sukurtais meniniais darbais ir išgirdome sceninius pasirodymus. Devintą kartą čia susirinko tie, kurie GALI – gali dainuoti, groti, gali piešti, aplikuoti ir sukurti daug gražių meniškų kūrinių, kuriais džiugina save ir pasaulį. Šių metų konkursas buvo skirtas Lietuvos sostinei Vilniui, kuris šiemet švenčia garbingą 700 metų jubiliejų. Šis konkursas – gražus mokinių pasveikinimas Vilniui.

Konkursui buvo pristatyti 63 kūrybiniai darbai iš 7-ių Prienų miesto ir rajono švietimo įstaigų bei Birštono gimnazijos. Komisija atrinko 15 pačių gražiausių, originaliausių ir meniškiausių vaikų darbų. Vertinimo komisija paskelbė laureatus, kuriuos apdovanojo Prienų rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas ir Prienų švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Oksana Radzvilavičienė. Didžiuojamės konkurso „Aš galiu“ laureatais:
- Deividas Kuklierius – Skriaudžių pagrindinė mokykla ( spec. pedagogė Ilona Miklaševičienė);
- Valentinas Krušinskas – Skriaudžių pagrindinė mokykla ( socialinė pedagogė Aidutė Jurešienė);
- Adamas Bagdonas – Prienų „Ąžuolo“ progimnazija (mokytoja Rima Lyberienė);
- Gracijus Bendaravičius - – Prienų „Ąžuolo“ progimnazija (logopedė Aldona Venterienė);
- Laura Laukaitytė – Birštono gimnazija (logopedė Nomeda Kopcikienė);
- Julius Kvasovas - Pakuonio pagrindinė mokykla (mokytoja Renata Bingelienė)
- Tomas Matulevičius - Pakuonio pagrindinė mokykla (logopedė Sigita Valčiukienė)
- Deivydas Kurapka – Pakuonio pagrindinė mokykla (mokytoja Dovilė Smailė)
- Ernestas Dainauskas – Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Šilavoto pradinio ugdymo skyrius (mokytoja Laima Astrauskaitė)
- Miglė Vainauskaitė ir Justas Mickevičius - Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyrius (mokytoja Nijolė Stankūnienė);
- Rapolas Lazauskas ir Dovydas Jasulevičius - Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyrius (mokytoja Vida Petrulionienė);
- Nojus Butėnas ir Gabija Barauskaitė - Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyrius (mokytoja Inga Kuzminskienė);
- Rimvydas Karpauskas - Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyrius (mokytoja Auksė Grižaitė);

Plojimais, padrąsinančiomis šypsenomis ir vertinimo komisijos paskirtomis nominacijomis apdovanoti sceninių pasirodymų dalyviai:
- Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos mokinė Ugnė Tamošiūnaitė (logopedė Gitana Rutkauskienė).
- Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokinys Domininkas Baranauskas (mokytojas Saulius Kundrotas.
- Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos mokinys Matas Dabulevičius (mokytoja Lina Suchorukovienė).
- Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus mokinys Albertas Jankauskas (mokytoja Kristina Nastulevičienė).
- Prienų rajono Skriaudžių pagrindinės mokyklos mokinių ansamblis (mokytoja Vilma Pučkienė).
Dėkojame konkurso partneriams ir rėmėjams – Prienų švietimo pagalbos tarnybai ir Prienų bendruomenės Vaikų dienos užimtumo centrui. Tariame „Ačiū“ visiems, atvykusiems į šią gražią Vilniaus gimtadienio šventę ir pasidalinusiems savo kūrybiškumu.