20170421 085235Penktadienio rytą specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai ir darbuotojai rinkosi į tvarkos bei švaros akciją Darom 2017. Nors oras nedžiugino, visi buvo gerai nusiteikę, pasirengę darbui. Lavinamųjų klasių mokiniai, padedant mokytojoms bei padėjėjoms, iki devintos valandos tvarkėsi savo klasėse, šveitė duris ir sienas koridoriuje. Ypač uoliai darbavosi mažiausieji mokinukai.

Specialiųjų klasių mokiniai su mokytojomis Inga Kuzminskiene, Vida Petrulioniene ir Dalia Pyragiene išvyko tvarkyti paskirtas aplinkas prie buvusios Specialiosios mokyklos. Čia šiukšlių niekada netrūksta, todėl ilgai nelaukdami kibo į darbą – krovė į maišus teritorijoje besimėtančias šiukšles, grėbė lapus, šlavė takelius. Lauke darbuotis smagu. Tuo metu socialinių įgūdžių klasės ir 5-7 bei 8-10 lavinamųjų klasės mokiniai kartu su mokytojomis Dalia Meier, Ramune Kavaliauskiene, padėjėja Nijole Juodžiukyniene švarino specialiojo ugdymo skyriaus aikštyno teritoriją, pradinukai su mokytoja Nijole Stankūniene, socialine darbuotoja Aukse Grižaite darbavosi gėlyne. Savanorė kineziterapeutė Gintarė Andriuškevičiūtė iššlavė teritoriją prie pavėsinės. Pailsėję po talkos aptarėme netradicinę dieną, pasistiprinome kukliomis vaišėmis. Aptariant atliktus darbus mokiniai sakė, kad dirbti buvo linksma ir naudinga. Bendras darbas suartina, o produktyvus rezultatas pradžiugina.

20170421_085235.jpg 20170421_092022.jpg 20170421_092949.jpg CAM00628.jpg