DSC 5835Gegužės 20 d. Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje vyko baigiamasis Prienų rajono mokinių konkurso „Aš galiu - 2016“ etapas. Konkurse dalyvavo specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai nuo 3-ejų iki 21-erių metų, kurie gali atskleisti savo meninius gebėjimus dviejose kategorijose – t. y. muzikos atlikėjų ir meninių darbų. Šiemet konkursui buvo pristatyti 54 kūrybiniai darbai, o dalyviai atvyko iš 10-ties Prienų rajono ir Birštono miesto švietimo įstaigų.
Pirmajam konkurso etapui moksleiviai turėjo pateikti piešinius, kuriuos įvertino komisija. Šių darbų būta tiek daug, kad jie vos tilpo į konkursinių darbų parodą surengtą ant mokyklos aktų salės sienų. Antrajam etapui - baigiamajam, moksleiviai turėjo parengti muzikinį numerį. Visus moksleivius vertino Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos dailės mokytoja Rasa Uleckienė, Prienų meno mokyklos dailės mokytoja Kristina Žuklienė, fortepijono mokytoja Daiva Radzevičienė bei chorinio dainavimo mokytoja Reda Černiauskienė.

Čia skambėjo pianinu atliekami kūriniai, scenoje moksleivės sukosi šokio ritme, o prie mikrofonų stojo solistės bei muzikiniai kolektyvai.
Suskaičiavus visus rezultatus, paaiškėjo, kad muzikiniame etape komisijos simpatijas pelnė solistė Evelina Jancevičiūtė („Revuonos“ pagr. mok., mokyt. Kristina Belenavičienė) pianino garsais klausytojus džiuginusi Laura Jancevičiūtė (Prienų meno mokykla, mokyt. Audronė Žiobakienė) bei nuotaikinga daina nudžiuginusi Urtė Švenčionytė (Jiezno muzikos mokykla, mokyt. Laimutė Benokraitienė).
Kūrybinių darbų konkurso dalies laureatais tapo lopšelio-darželio „Pasaka“ mažieji dailininkai Jaunius Siaurusevičius (mokyt. Antanina Dragūnienė), Dovydas Šidiškis (mokyt. Angelė Ignatavičienė), Dovydas Jasulevičius (mokyt. Violeta Butkuvienė), Balbieriškio pagrindinės mokyklos kūrėjai Vytenis Vinickas ir Auksė Judickaitė (mokyt. Ramutė Švedienė), Deimantė Jovaišytė, Karina Deltuvaitė, Aurimas Matulevičius ir Deimantė Staniulytė iš Išlaužo pagrindinės mokyklos (mokyt. Ramunė Juodsnukienė), Viktorija Augulytė (mokyt. Aušra Stankevičienė) ir Laurynas Povilaitis su Edvinu Brūzga (mokyt. Vilma Glaveckienė) iš Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos bei „Revuonos“ pagr. mok. specialiojo ugdymo skyriaus moksleiviai Neringa Juozaitytė, Laura Jancevičiūtė, Kęstutis Aleksevičius, Aistė Kazlauskaitė, Raminta Jancevičiūtė (mokyt. Vida Petrulionienė) ir Viktorija Šuvalskaitė, Tautvydas Savickas bei Saulius Sadonis (mokyt. Inga Kuzminskienė).
Konkursą jau 4-ąjį kartą kartu su Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos bendruomenės pagalba organizuoja mokyklos direktorės pavaduotoja Kristina Belenavičienė. Renginį šiemet parėmė bei prizus įsteigė labdaros-paramos fondas „Paramedia“ bei Prienų bendruomenė.
Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šios šventės rengimo ir vertinimo, kurie kiekvienais metais su džiaugsmu atiduoda dalelę savo širdies tiems, kuriems labiausiai to reikia. Tikimės, jog kitais metais surėmę pečius surensime jau respublikinį konkursą, kuriame visi Lietuvos vaikai, truintys negalią turės galimybę parodyti, kiek daug jie iš tiesų gali......

DSC_5789.JPG DSC_5796.JPG DSC_5802.JPG DSC_5835.JPG DSC_5844.JPG DSC_5850.JPG DSC_5852.JPG DSC_5857.JPG DSC_5863.JPG DSC_5874.JPG DSC_5884.JPG DSC_5886.JPG