IMG 7672Adventas – susikaupimo, laukimo bei ruošimosi gražiausiai metų šventei – Kalėdoms – metas. Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniams Kalėdinio laikotarpio tradicijas būtina nuolat ir nuolat priminti. Todėl gruodžio 15 d. auklėtojos D. Pyragienė ir B. Žukauskienė bendrabutyje gyvenantiems mokiniams surengė adventinį praktinį užsiėmimą, kurio metu aptarė adventinio laikotarpio, Kūčių ir Kalėdų tradicijas, burtus ir spėliones. Su dideliu entuziazmu vaikai savo rankomis minkė tešlą ir kočiojo svarbiausią Kūčių patiekalą – kūčiukus. Kol kūčiukai kepė, mokiniai su auklėtojomis kalbėjosi, kaip jų namuose sutinkamos šventės, kokių papročių laikomasi. Pačių iškepti kūčiukai šventiniuose maišeliuose keliaus į mokinių namus kaip maloni dovanėlė namiškiams ant Kūčių stalo.

IMG_7665.JPG IMG_7668.JPG IMG_7670.JPG IMG_7671.JPG IMG_7672.JPG