P1050143Sportas – vienas iš tų prioritetų, kuriuos pasirinkome akcentuoti šiais mokslo metais, nes vykdome projektą „Augame sveiki" . Todėl nuolat ieškome galimybių ne tik susipažinti su įvairiomis sporto šakomis, bet ir jas išbandyti pagal savo galimybes.

Gegužės 15 d. grupė specialiojo ugdymo skyriaus mokinių lankėsi Prienų sporto mokyklos lauko teniso treniruotėje. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su lauko teniso žaidimu, mokėsi teisingai laikyti raketę, atmušti kamuoliuką. Mokiniai stebėjo treniruotę, klausėsi trenerės A. Redeckienės patarimų ir pabandė žaisti patys. Nors ir ne visi mušimai buvo taiklūs, tačiau mokiniai labai susidomėjo šia sporto šaka ir kai kurie gal net ateityje ją pasirinks.

P1050138.JPG P1050142.JPG P1050143.JPG