IMG 3704Gegužės 20 dieną Specialiojo ugdymo skyriaus lavinamųjų klasių mokiniai su auklėtoja Birute Žukauskiene ir mokytoja Daina Miliauskiene lankėsi uždarojoje akcinėje bendrovėje ,,Wilara". Mokinius svetingai pasitiko įmonės direktorius, bitininkas ir inžinierius Gediminas Olsevičius. Jis mums papasakojo įmonės atsiradimo istoriją, kaip ji kūrėsi, ką gamino. Direktorius aprodė ir dabartinės, išsiplėtusios įmonės patalpas, gaminamą produkciją, aiškino jos paskirtį. Vaikai pamatė ir sužinojo, kaip atsiranda avilys, korio rėmelis ir jame korys, kur yra išsukamas bičių suneštas medus. Pirmą kartą pamatė ir sužinojo tiek daug ir įvairių prietaisų ir įrankių, naudojamų bitininkystėje. Su dideliu susidomėjimu stebėjo iš vaško pagamintas žvakes, kitokius bičių produktus. Iš ,,Wilaros" visi išėjo su dovanomis – G. Olsevičiaus padovanotu medumi ir žvakėmis.

IMG_3703.JPG IMG_3704.JPG IMG_3707.JPG