DSC 0549Pagaliau išaušo ilgai lauktas gegužės 13 d rytas, kai susikorę maistą ir rūbus išvyko me į respublikinį jaunų neįgaliųjų mokinių festivalį „Perliukai". Alytaus regiono turnyras vyko Alytuje, socialinių paslaugų centre.
Mus pasitiko nepakartojamas renginio vedėjas Jurgis Brūzga, kuris palaikė puikią nuotaiką viso renginio metu. Dalyvavo kolektyvai iš Marijampolės, Raseinių, Alytaus ir mes, Iš Prienų. Renginio globėja Socialinės apsaugos ir darbo ministrė A. Pabedinskienė, todėl netrūko prizų ir padėkų, kuo mes labai džiaugiamės.

Sudainuoti 2 dainas „Tykus vakars be vėjo„ ir „Viskas, ko man reik" mums padėjo mažoji Prienų meninio lavinimo studijos solistė Austėja ir mokytoja Ramunė Liutvynksnienė. Festivalyje laimėjome nominaciją  „Už žavų kūrybinį sprendimą" . Savo debiutu esame patenkinti ir pažadame kitą kartą būti dar kūrybiškesni ir drąsesni scenoje.

DSC_0543.JPG DSC_0545.JPG DSC_0549.JPG