SAM 1862Balandžio 27-oji – Lietuvos medicinos darbuotojų diena. Todėl balandžio 28 dieną, keturi specialiojo ugdymo skyriaus 8-10 lavinamosios klasės mokiniai, lydimi mokytojos Ramunės ir praktikantės Simonos, vyko į Prienų ligoninę ir polikliniką pasveikinti medicinos darbuotojų.

Ligoninės administracijos atstovė lydėjo į visus skyrius, o Simona, Lukas, Edita, Aivaras ir Žilvinas dalijo mokinių ir darbuotojų gamintus darbelius. Keliaujant iš skyriaus į skyrių, iš kabineto į kabinetą jautėsi šventinė nuotaika, džiugino darbuotojų bei pacientų šypsenos. Pralinksmino gydytojo klausimas ,,Ar čia laimės šulinys?". Patvirtinome, kad ,,taip", nes bendravimas yra vertybė ir didelė laimė. Kiekvienas susitikimas praturtina, šypsena ir juokas gerina nuotaiką ir savijautą. Nustebino gydytojų svetingumas ir dosnumas. Į autobusą grįžome nešini saldainių dėžutėmis. Prisiminsime mums duotą patarimą ,,saugokite savo sveikatą".

SAM_1862.JPG SAM_1863.JPG SAM_1864.JPG