DSC 6302Kovo 4 d. nuo pat ankstyvo ryto Specialiojo ugdymo skyriuje prasidėjo triukšmingas Užgavėnių šurmulys. Lavinamųjų klasių mokiniai kartu su mokytojomis Onute ir Romute piešė ir spalvino Užgavėnių kaukes, mokytoja Ramunė priminė senovines Užgavėnių tradicijas. Socialinių įgūdžių bei specialiųjų klasių mokiniai kartu su mokytojomis Daina, Inga ir Vida kūrybinių praktinių užsiėmimų metu dalijosi populiariausių Užgavėnių valgių receptais, kepė visokiausius blynus – miltinius, mielinius, čirvinius, juos skanavo tepdami uogiene ir užgerdami kvapnia arbata.

Lavinamųjų klasių mokiniai kartu su „Revuonos" pagrindinės mokyklos pradinukais linksminosi Užgavėnių žaidimų, dainų ir šokių sūkury.
Vėliau Užgavėnių linksmybės persikėlė į kiemą. Persirengėlius į ratelį kvietė Čigonė. Grojant muzikai visi linksminosi, šoko, dainavo, žaidė įvairius žaidimus, vyko „Gaidžių peštynės". Pasilinksminę vijom žiemą iš kiemo, sakydami „Žiema žiema, bėk iš kiemo, jei nebėgsi – išvarysim, su botagais išbaidysim".
Smagiai nusiteikę apsilankėme „Kaziuko mugėje", kuri vyko „Revuonos" pagrindinėje mokykloje. Mokytoja Ramunė su savo mokiniais netgi sudalyvavo kaip pardavėjai. Kiti apžiūrėjo gaminius, paragavo mokinių gamintų skanumynų.
Sugrįžę į klases mokiniai dalijosi įspūdžiais, juokavo ir pokštavo. Visi džiaugėsi, kad pavyko išvaryti žiemą iš kiemo ir dabar jau sulauksime pavasario.