Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).

Antradienis

1. Gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 11.30 val., 36 kab. ( R. Alaburdienė, A. Menkevičienė).
2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.00 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).

Trečiadienis

1. Specialiųjų klasių mokinių edukacinė išvyka į Prienų krašto muziejų (D. Pyragienė).

Ketvirtadienis

Penktadienis

1. Pasaulinė gamtosauginių mokyklų veiklos diena. Akcija „Saugokime aplinką rūšiuodami atliekas"(L. Guobienė ir gamtosauginio komiteto nariai).
2. 9a ir 9b kl. mokinių pažintinė išvyka į Prienų policijos komisariatą, 11.50 – 13.35 val. ( V. Glaveckienė).

1.  Pasaulinė gamtosauginių mokyklų veiklos diena. Akcija „Saugokime aplinką rūšiuodami atliekas“(L. Guobienė ir gamtosauginio komiteto nariai).