Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).

Antradienis

1. Naujų mokyklos bendruomenės narių supažindinimas su patyčių prevencine programa „OLWEUS", 14.00 val., 67 kab. (D. Skučienė, D.D. Gasparavičiūtė)
2. 8a kl. mokinių atstovų išvyka į Vilkaviškį dalyvauti viktorinoje „Pažink saugomas teritorijas" II regioninis turas, 10.00 val. (L.Guobienė)
3. 6 klasės mokinių tėvų susirinkimas, 17.30 val. 71 kab. (V. Kurtovienė)

Trečiadienis

1. Vaiko gerovės komisijos posėdis, 13. 35 val., bibliotekoje (D. Skučienė).
2. 2-4 lav. klasių mokinių išvyka į PB VDUC meno terapijos užsiėmimus „Pažinkime vieni kitus" (O. Končienė)

Ketvirtadienis

1. 2b kl. mokinių tėvų susirinkimas, 17.00 val. 52 kab.(D. Baranauskienė)
2. 8a, 8b ir 7a kl. mokinių išvyka į Kauną „Istorijos ir kultūros atspindžiai Kaune" (Pikčilingienė, R. Sorakienė, A. Menkevičienė).
3. Netradicinio ugdymo diena, skirta Dariaus ir Girėno skrydžio per Atlantą 80–mečiui pažymėti (R. Alaburdienė, I. Vincekienė).

Penktadienis

1. 9a ir 9b klasių mokinių išvyka į Birštoną, mokomoji pamoka „Vandens valymo įrengimai", 8.20–10.00 val. (D. Skučienė, T. Mačiulienė)