Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 14.00 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
3. Mokinių prezidento inauguracija, 12.55 val., aktų salėje (D. Skučienė, K.Kravčenko, mokinių klubas).

Antradienis

1. Netradicinė pamoka „Paslaptingas prieskonių pasaulis 8-10 lavinamosioms klasėms Prienų Kultūros ir laisvalaikio centre, 9.00 val. (R. Kavaliauskienė)
2. Netradicinio ugdymo diena „Ruduo už lango" specialiojo skyriaus mokiniams (E. Dukynienė, R. Stonkuvienė).
3. Konstitucijos egzaminas, dalyvauja 1-10 kl. mokiniai, 9.00-9.45 val., 73 kab. (I. Vincekienė, R. Batutienė).

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1. Tarptautinės mokytojų dienos minėjimas, 11.30 val., aktų salėje (D. Skučienė, mokinių klubas, K. Kravčenko, V. Kuzmauskienė 10 kl. mokiniai).