Pirmadienis

1. Seminaras „Institucinio ir tarpinstitucinio bendradarbiavim o dermė Prienų „Revuonos“ vidurinėje mokykloje“, 10.00 – 12.00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė, D. Skučienė, V. Miknevičienė).
    2. Mokytojo veiklos įsivertinimas, asmeninė pažanga. Individualūs pokalbiai su mokytojomis L. Stakauskaite, V. Kurtoviene, bibliotekos vedėja T. Išganaitiene ir bibliotekininku M. Ruku, pradžia 13.00 val. (I. Balčiukynienė, D. Skučienė).

Antradienis

1. Svečiuose Utenos švietimo įstaigų darbuotojų delegacija „Metodinė veikla Prienų „Revuonos“ vidurinėje mokykloje“, 10.00 val. (D. Skučienė, A. Menkevičienė).
        2. Mokytojų tarybos posėdis, 11.30 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė)

Trečiadienis

1. Mokytojų išvyka į Lenkiją, 7.00 val. (I. Balčiukynienė)
            2. Mokinių, lankančių kryptingo  meninio ugdymo užsiėmimus išvyka į baigiamąjį respublikinio projekto „Keliauk, pažink, dalyvauk“ renginį Jiezne, 9.30 val. (I. Balčiukynienė, A. Deltuvienė)

Ketvirtadienis

1. Projekto  „Lyderių laikas 2“ užsiėmimai savivaldybėje (I. Balčiukynienė).
                2. Pradinių klasių mokytojų metodinės grupės išvažiuojamasis posėdis, 13.00 val. ( I. Balčiukynienė, D. Moisejevienė)

Penktadienis.