Pirmadienis

1. 10 val.Specialiojo ugdymo skyriaus metodinės grupės susirinkimas ”Dėl pasiūlymų į mokyklos veiklos programą 2013-2014 m. m“ atsakinga K. Belenavičienė.

Antradienis

1. Mokyklinių uniformų užsakymas, 9.00 val., aktų salėje.
        2. Mokytojo veiklos įsivertinimas, asmeninė pažanga. Individualūs pokalbiai su pradinių klasių mokytojomis: D. Moisejeviene, R. Dirdiene, A. Simanaitiene, V. Abramavičiene, V. Dubikoviene, N. Matuiziene, pradžia 9.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė)

Trečiadienis

1. Pradinių klasių mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 9.00 val. (D. Moisejevienė).
            2. Mokytojo veiklos įsivertinimas, asmeninė pažanga. Individualūs pokalbiai su mokytojomis: R. Uleckiene, A. Deltuviene, L. Guobiene, 10.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė, D. Skučienė)
            3. Vaiko gerovės komisijos posėdis,

Ketvirtadienis

1. PUPP matematika, 9.00 val., sporto salėje (K. Belenevičienė)