Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė).
      2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.50 val. (Direktorės kabinete).
      3. Specialiojo ugdymo skyriaus 2-4 lavinamųjų klasių išvyka į Visuomenės harmonizavimo parką (O. Končienė).
      4. Mokytojo veiklos įsivertinimas, asmeninė pažanga. Individualūs pokalbiai su kūno k. mokytojais E. Bendinskiene ir A.Vaškiu., pradžia 12.35 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė)

Antradienis

1. Technologijų mokyklinis brandos egzaminas, 9.00 val., 68 kab.
              2. Netradicinio ugdymo diena 1-5 kl. mokiniams „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, 8.45 val., miesto parką (D. Kriščiūnienė).
              3. 4 kl. mokinių išvyka į Ąžuolyno parką, 9.00 val. (A.Simanaitienė)
              4. Metodinės tarybos susirinkimas, 13.45 val., 36 kab. (R. Alaburdienė, A. Menkevičienė).
              5. Specialiojo ugdymo skyriaus socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokinių išvyka į Punią (D. Miliauskienė).
              6. Mokytojo veiklos įsivertinimas, asmeninė pažanga. Individualūs pokalbiai su mokytojais: I. Vincekiene, L. Vainalavičiūte, R. Sorakiene, A. Menkevičiene, T. Mačiuliene, A. Ramanausku, V. Kuzmauskiene, G. Buitkuviene, J. Konovalova, pradžia 12.35 val., direktorės kabinete (I.Balčiukynienė). Pokalbio laukti mokytojų kambaryje.

Trečiadienis

1. Specialiojo ugdymo skyriaus 8-9-10 specialiųjų klasių mokinių išvyka į Kauną (I. Kuzminskienė).
                    2. Mokytojo veiklos įsivertinimas, asmeninė pažanga. Individualūs pokalbiai su mokytojais: R. Batutiene, K. Kravčenko, L. Paplauskiene, R. Žukausku, S. Kazlauskaite, pradžia 12.35 val., direktorės kabinete (I.Balčiukynienė). Pokalbio laukti mokytojų kambaryje.

Ketvirtadienis

1. Netradicinio ugdymo diena 6-10 kl. mokiniams „Sporto šventė“ (E. Bendinskienė, A. Vaškys).
                          2. Specialiojo ugdymo skyriaus 8-9-10 specialiųjų klasių mokinių išvyka į Prienų krašto muziejų, 10.15 val.(R.Kavaliauskienė).
                          3. Mokytojų tarybos posėdis, 11.30 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė).

Penktadienis.

1. Paskutinio skambučio šventė 1-5 ir 12 kl. mokiniams: 9.50 val. 1-3 kl. mokiniams, 10.45 val. – 4-5 kl. mokiniams, 11.30 val. 12 kl. mokiniams.
                                2. 6a ir 7b kl. mokinių išvyka į Kauną ( A. Menkevičienė, R. Sorakienė)