Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė).
    2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.50 val. (Direktorės kabinete).

Antradienis

1. Technologijų mokyklinis brandos egzaminas.
      2. 3 kl. mokinių išvyka į Birštono „Tulpės“ sanatoriją (D. Moisejevienė)
      3. 1b klasės mokinių Abėcėlės šventė, 17.00 val., aktų salėje (D. Baranauskienė)
      4. 5-10 specialiųjų klasių mokinių išvyka į V. M. Putino tėviškę (I.Kuzminskienė, D. Pyragienė)

Trečiadienis

1. Menų mokyklinis brandos egzaminas.
        2. Mokyklos apdovanojimas Žaliąja vėliava ir gamtosauginių mokyklų sertifikatu, 9.00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė, L. Guobienė).
        3. Respublikinės „Šviesoforo“ varžybos (D. Moisejevienė).
        4. Priešmokyklinės grupės mokinių edukacinė išvyka „Zoologijos sodas“ susipažinti su gyvūnais (N.Matuizienė)

Ketvirtadienis

1. 6b kl. mokinių edukacinė išvyka į Birštoną „Senoji LDK kultūra“ 9.00 val. (D. Kriščiūnienė, R. Vilčinskas)
            2. Respublikinės „Šviesoforo“ varžybos, (D. Moisejevienė)
            3. 5 kl. mokinių išvyka į Vilnių į spektaklį „Pelytė Zita“ , 8.30 val. (V. Kurtovienė).
            4. Mokyklos veiklos įsivertinimo grupės susirinkimas 11.30 val. 51 kab.

Penktadienis.

1. 6a kl. mokinių viktorinos nugalėtojų išvyka į Kauno Maisto pramonės ir prekybos profesinio mokymo centrą, (V. Kuzmauskienė)
              2. Krašto pažinimo būrelio mokinių išvyka į NKRP lankytojų centre, dalyvauti jaunųjų kraštotyrininkų susibūrime, 10.00 val. (V. Abramavičienė).
              3. 7a, 7b klasių mokinių išvyka į Rygą „Pajusk Latvijos dvasią“