Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
    2. Savaitės akcija „Nei vienos pamokos be pateisinamos priežasties“ (Vaiko gerovės komisija)

Antradienis

1. Projekto „Lyderių laikas 2“ asmeninio augimo, bendravimo ir bendradarbiavimo grupės renginys 7a kl. „Protų mūšis“, 18.00 val., 22 kab. (D.Skučienė, V.Miknevičienė, V. Pikčilingienė).

Trečiadienis

1. 1-4 kl. mokinių regioninės šviesoforo varžybos Raseiniuose (D. Moisejevienė).
          2. 4 kl. mokinių tėvų susirinkimas, 17.30 val., 51 kab., (A.Simanaitienė)
          3. Vaiko gerovės komisijos posėdis, 13.50 val., bibliotekoje (D. Skučienė).
          4. Profesinis orientavimas 10 kl. mokiniams. Svečiuose Aukštadvario žemės ūkio mokyklos atstovai, 9.50 val., aktų salėje (D.Skučienė, V. Kuzmauskienė)

Ketvirtadienis

1. 4 kl. mokinių lietuvių k. žinių patikrinimas, 8.00 – 9.40 val., 51 kab. (D. Skučienė, A. Simanaitienė)
          2. Specialiojo skyriaus mokinių išvyka į SO lengvosios atletikos varžybas Kazlų Rūdoje (V. Glaveckienė).
          3. 1a kl. mokinių išvyka į Trakus (V. Dubikovienė)

Penktadienis.

1. 4 kl. mokinių matematikos žinių patikrinimas, 8.00 – 9.40 val., 51 kab. (V. Miknevičienė, A. Simanaitienė)