Pirmadienis

1. Comenius projekto „PUMO – pedagoginė pagalba keliaujantiems mokiniams“ vykdymo grupės susirinkimas, 11.30 val. 53 kab. (Atsakinga R. Alaburdienė. Dalyvauja I. Balčiukynienė, R. Dirdienė, V. Kurtovienė, Z. Linkevičienė, A. Simanaitienė, L. Vainalavičiūtė).
  2. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė).
  3. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.50 val. (Direktorės kabinete).
  4. I. Abramavičienės seminaras mokytojams „Pagalbos mokiniui teikimas planuojant karjerą“ 14 val. Aktų salėje (R. Alaburdienė)

Antradienis

1. LL2 projekto Politinių sprendimų grupės susirinkimas 12.35 val. Direktorės kabinete (I. Balčiukynienė)
  2. Ūkinės dalies darbuotojų susirinkimas 14 val. Aktų salėje (R. Pauža)

Trečiadienis

1. SUS mokinių išvyka į festivalį „Džiaugsmo ašara“. 12 val. (Atsakingos K. Belenavičienė, O. Vaikšnienė).

Ketvirtadienis

1. Netradicinio ugdymo pamoka mokyklos muziejuje 8-10 lavinamosios klasės mokiniams „Į praeitį pažvelgus“ 8.50 val. (I. Vincekienė, R. Kavaliauskienė).

Penktadienis