Pirmadienis

1. Bandomasis lietuvių kalbos egzaminas 12 kl. mokiniams, 8.00 – 12.00 val. (V.Pikčilingienė ir kt.).
    2. Profesinio informavimo renginys 10-12 kl. mokiniams. Svečiuose Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, 11.50 val. aktų salėje (R.Alaburdienė, Z. Ferevičienė).
    3. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
    4. Akcija „Devyniasdešimt paukščių pavasarių“. Inkilų kabinimo šventė Prienų miškų urėdijoje, 13.00 val. (L.Guobienė ir jaunieji miško bičiuliai).
    5. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.50 val. (Direktorės kabinete).
    6. Krašto pažinimo būrelio mokinių išvyka į Prienų knygyną „Pegasas“. Pamoka „Lietuvos simboliai“, 12.30 val. (V. Abramavičienė)
    7. 3-4 kl. mokinių išvyka į rajoninį konkursą- viktoriną „Vaistingieji augalai“ Skriaudžių pagrindinėje  mokykloje, 9.00 val. (D.Moisejevienė).

Antradienis

1. Baigiamasis seminaras „Biblijos nuotykis“ 3-4 kl. tikybą besimokantiems mokiniams, 8.00 val., aktų salėje ( Danutė Baranauskienė).
      2. 2a kl. mokinių išvyka į Prienų krašto muziejų. Edukacinė programa „Velykinių margučių marginimo praktiškumas“ (V. Abramavičienė).

Trečiadienis

1. Paroda mokyklos bibliotekoje, skirta Žemės dienai paminėti (T. Išganaitienė)
        2. L.Skurdelienės vedamų tikybos pamokų stebėjimas 9.50- 11.30 val., 72 kab. (Kunigas Rytis Baltrušaitis).

Ketvirtadienis

1. 10 kl. mokinių išvyka į Balbieriškio žemės ūkio mokyklą, 9.30 val. (L. Vainalavičiūtė)
            2. Specialiojo ugdymo skyriaus mokinių spektaklis „Skrudėlė atsiskyrėlė“, mokinių darbų „Velykų belaukiant“ atidarymas, 9.50 val., aktų salėje (K.Belenavičienė)
            3. Rusų kalbos šventė, aktų salėje, 12.00 val., aktų salėje (R. Alaburdienė, T. Mačiulienė)
            4. Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ 1-12 kl., nurodytuose kabinetuose, R. Alaburdienė, A. Menkevičienė, D. Moisejevienė).
            5. Pailgintos dienos grupės mokinių ir specialiojo ugdymo skyriaus 8-10 lavinamųjų klasių mokinių popietė „Pasakos stebuklas“ , 12.10 val. 10 kab. (D. Kriščiūnienė, R. Kavaliauskienė)

Penktadienis

1. Netradicinė pamoka 1-2 kl. mokiniams „Velykų belaukiant“, 9.00 val.,  aktų salėje. Veda Prienų knygyno „Pegasas“ atstovai  (R.Dirdienė, V. Abramavičienė).