Pirmadienis

Antradienis

1. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
      2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.50 val. (Direktorės kabinete).
      3. 6a kl. mokinių išvyka į Visuomenės sveikatos biurą (D. Kimbirauskienė, A. Menkevičienė).

Trečiadienis

1. Klasių fotografavimasis, aktų salėje, 8.00 val., pagal grafiką (Klasių vadovai).
        2. Profesinio informavimo renginys 12 kl. mokiniams. Svečiuose Marijampolės kolegija, 10.45 val., 67 kab. (R.Alaburdienė).
        3. Mokyklos pristatymas būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų tėvams, 17.30val. aktų salėje (A. Simanaitienė ir kiti pradinių klasių mokytojų metodinės grupės nariai).
        4. Projekto „Lyderių laikas-2“asmeninio augimo ir bendradarbiavimo grupės narių susirinkimas, 14.35 val, socialinės pedagogės kabinete (D.Skučienė, V. Miknevičienė, V. Pikčilingienė, T.Mačiulienė, D.Dabrišienė, R.Aleksynienė, L. Zagurskas, K. Banionytė).

Ketvirtadienis

2. Mokytojų tarybos posėdis, 14.40 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė)
          3. Individualios mokytojų konsultacijos nuo 15.00 val. iki 17.00 val. nurodytuose kabinetuose.
          4. Visuotinis tėvų susirinkimas 17.00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė, klasių vadovai).
          5. Klasių vadovų valanda nuo 18 val. nurodytuose kabinetuose).

Penktadienis

1. Istorijos viktorinos nugalėtojų išvyka į Kauno karo muziejų, 9.00 val. (I. Vincekienė).
          2. Mokyklos veiklos įsivertinimo grupės susirinkimas, 11.30 val. 51 kab. (R. Alaburdienė, Z. Linkevičienė).