Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas 11.30 val., mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė)
    2. Netradicinio ugdymo diena „Kaziuko mugė“ (R. Uleckienė, R. Alaburdienė).
    3. Mokyklos veiklos įsivertinimo grupės susirinkimas 12 val. 51 kab. (Z. Linkevičienė, R. Alaburdienė)

Antradienis

1. Klasės valandėlė 9 klasės mokiniams „Mes vieningi“ 13.45 val. 67 kab. (V. Bendinskienė)
        2. 8-10 lavinamųjų klasių išvyka į Prienų krašto meno kūrėjų darbų parodą Prienų kultūros centre 10.15 val.(R. Kavaliauskienė)

Trečiadienis

1. Klasės valandėlė 7a klasės mokiniams 14.40 val. (V. Bendinskienė)
            2. Išvyka į Darbo biržą 9 kl. mokiniams 12.50 val. (V. Bendinskienė, V. Kuzmauskienė).
            3. Rajoninio konkurso „Žiemos improvizacijos“ baigiamasis renginys. Aktų salėje, 12 val. (A. Deltuvienė).

Ketvirtadienis

Penktadienis

1. Klasės valandėlė 7b kl. mokiniams „Ypatingi žmonės tarp mūsų“ 8 val. 55 kab. (V. Miknevičienė)