Pirmadienis

1. Specialiojo skyriaus lavinamųjų klasių mokinių išvyka į Prienų kultūros ir laisvalaikio centrą, 11.00 val. (R. Kavaliauskienė).
  2. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
  3. Specialiojo skyriaus mokinių tėvų susirinkimas,13.00 val. ( K.Belenavičienė)
  4. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.50 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
  5. Mokyklos tarybos posėdis, 17.30 val., 67 kab. (I. Balčiukynienė, V.Kurtovienė).

Antradienis

1. Paroda mokyklos bibliotekoje, skirta Vinco Mykolaičio Putino 120 gimimo metinėms T. Išganaitienė).
  2. Metodinės tarybos narių susirinkimas, 14.40 val., spec. ugdymo skyriuje (R.Alaburdienė, A.Menkevičienė).

Trečiadienis

1. Gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 13.40 val., 36 kab. (R.Alaburdienė, A.Menkevičienė).

Ketvirtadienis

1. Lektoriaus Š. Klizo paskaita 6 klasės mokiniams apie patyčias, 8.50 val., aktų salėje (D. Skučienė, D. Kimbirauskienė)
    2. 5 klasės mokinių tėvų susirinkimas, 17.30 val., 71 kab. (V. Kurtovienė)

Penktadienis

1. . Projektas „Drąsinkime ateitį“. Sausio 13-osios minėjimas (R. Vilčinskas, R. Alaburdienė).