Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 9.00 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
    2. Seminaras „Kaip valdyti konfliktus, kad jie padėtų augti ir tobulėti?“, 10.00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė).
    3. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.50 val. (Direktorės kabinete).

Antradienis

1. Archyvo tvarkymo darbo grupė renkasi mokyklos bibliotekoje, 9.00 val.(R. Alaburdienė, R. Dirdienė, A. Simanaitienė, D. Moisejevienė, D. Baranauskienė, V. Kazlauskienė, N. Matuizienė, D. Kriščiūnienė).
        2. Darbo grupė mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, ugdymo organizavimo tvarkos aprašui parengti renkasi 9. 00 val. socialinės pedagogės kabinete (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė, K. Belenavičienė, V. Miknevičienė, A. Grižaitė, L. Pabarčienė, Z. Linkevičienė).
        3. Darbo grupė „Dėl poveikio priemonių taikymo netinkamai besielgiantiems mokiniams tvarkos ir sąlygų mokykloje aprašo parengimo“ renkasi pavaduotojų kabinete, 10.00 val. ( I. Balčiukynienė, D. Skučienė, V. Miknevičienė, V. Dubikovienė, T. Mačiulienė, R. Vičinskas, R. Žukauskas).
        4. Užsienio kalbų mokytojų metodinės grupės pasitarimas, 9.00 val., 67 kab. G. Buitkuvienė).
        5. Stendų tvarkymo darbo grupės pasitarimas 10 val., 68 kab. ( R. Uleckienė, R. Alaburdienė).

Trečiadienis

1. Archyvo tvarkymas.
            2. Dokumentų rengimas.
            3. Direkcinės tarybos pasitarimas, 9.00 val. direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
            4. Spec. ugdymo skyriaus mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 10.00 val. (K. Belenavičienė).
            5. Profesinės sąjungos narių susirinkimas, 10 val., 22 kab. (V. Pikčilingienė, I. Balčiukynienė)

Ketvirtadienis

Penktadienis