Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 13.40 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
  2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.50 val. (Direktorės kabinete).
  3. 3 kl. mokinių tėvų susirinkimas, 17.15 val., 6 kab. (D. Moisejevienė).

Antradienis

1. „KASTU“ prezentacija 12 kl. mokiniams „Studijos užsienyje“, 10.45 val., aktų salėje (R. Alaburdiene).
  2. Kandidatų į mokinių prezidentus programų pristatymas, 12.35 val., aktų salėje (K.Kravčenko, D.Skučienė).

Trečiadienis

1. Ikiprofesinio ugdymo pamokos stebėjimas 9j klasėje. Mokytojas A. Ramanauskas, 8.00 val. (R.Alaburdienė)
  2. Spektaklis - žaidimas ekologine tema 1-5 kl. mokiniams, 8.55 val., aktų salėje (D. Skučienė).
  3. Karjeros ugdymo koordinacinės grupės susirinkimas, 12.40 val., 67 kab. ( V. Kuzmauskienė, R. Alaburdienė).
  4. 3-4 kl. mokinių edukacinė išvyka į Vilnių tema „Vilnius – Lietuvos sostinė“
  5. 2b kl. mokinių tėvų susirinkimas, 12.00 val., 5 kab. (R. Dirdienė)
  6. 5 kl. mokinių edukacinė išvyka į Vilnių „Teatro ir kino istorija“ (V. Kurtovienė).

Ketvirtadienis

1. Soc.mok. dr. Š.Kleizos paskaita 7-9 kl. mokiniams „Alkoholio, rūkymo, narkotinių ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimo pasekmės“, 8.55 val., aktų salėje (D. Kimbirauskienė)

Penktadienis

1. Maltos riterių pokalbis –diskusija su mokinių klubo nariais apie savanorystę, 8.55 val., aktų salėje (D. Skučienė, K. Kravčenko)