Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 13.40 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
    2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.50 val. (Direktorės kabinete).
    3. Akcija 1-4 kl. mokiniams „Kiek sveria mano kuprinė?“
    4. Mokymai naujiems Prienų „Revuonos“ vidurinės mokyklos kolektyvo nariams: Patyčių prevencijos programos OLWEUS pristatymas, 14.30 val., 67 kab. (D. Skučienė, D. D. Gasperavičiūtė).

Antradienis

1. MSG lyderių susirinkimas, 14.40 val., 67 kab. (D. Skučienė, D. D. Gasperavičiūtė).
      2. 12ab ir 7a kl. mokinių  mokomoji pažintinė išvyka į Trakus „Trakai – senoji Lietuvos sostinė“, 10.00 val. (E. Bendinskienė , V. Pikčilingienė)

Trečiadienis

1. Europos kalbų dienos paminėjimas, pamokų metu (Užsienio kalbų mokytojai).
      2. 2a kl. mokinių tėvų susirinkimas, 16.30 val., 2 kab. (V. Abramavičienė, R. Alaburdienė).
      3. 5 kl. mokinių tėvų susirinkimas, 17.30 val., 71 kab. (V. Kurtovienė, R. Alaburdienė).

Ketvirtadienis

Penktadienis