Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 8.30 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
    2. Mokslo ir žinių šventės organizacinės grupės narių pasitarimas, 11.00 val., 22 kab. (D. Skučienė).
    3. 2 klasės mokinių tėvų susirinkimas, 12.00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė, V. Abramavičienė).
    4. Mokytojų atestacijos komisijos posėdis, 14.00 val., 66 kab. (I. Balčiukynienė).
    5. 5 klasės mokinių tėvų susirinkimas, 17.00 val. aktų salėje (I. Balčiukynienė, V. Kurtovienė)

Antradienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 14.00 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).

Trečiadienis

1. Swedbanko konsultantės informacijos, 9.30 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė).
            2. Mokytojų tarybos posėdis, 10.00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).

Ketvirtadienis

1. Metodinių grupių pasitarimai:
              • pradinių klasių mokytojų, 8.30 val., 6 kab. (D. Moisejevienė)
              • lietuvių k. ir doros mokytojų, 9.00 val., 67 kab. (R.Šalčiūtė)
              • socialinių mokslų ir kūno k. mokytojų, 9.00 val., 74 kab. (I. Vincekienė)
              • menų ir technologijų mokytojų, 9.00 val., 68 kab.,(V. Glaveckienė)
              • gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojų, 9.30 val., 36 kab. (A. Menkevičienė)
              • klasių vadovų, 10.00 val., 35 kab. (T. Mačiulienė)
              • užsienio k. mokytojų, 11.00 val. (G. Buitkuvienė)

Penktadienis

Šeštadienis

1. Mokslo ir žinių šventė, 10.15 val., vidiniame mokyklos kiemelyje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė, klasių vadovai, šventės organizacinės grupės nariai).