Pirmadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.50 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
    2. Mokytojų tarybos posėdis, 13.40 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).

Antradienis

1. PUPP matematika, 9.00 val., sporto salėje, (R.Alaburdienė, D.Skučienė).
        2. Renginys, skirtas Pasaulinei dienai be tabako paminėti“Nežiūrėk į pasaulį pro tabako dūmus“ 1-12 kl. mokiniams, 10.35 val., pirmo aukšto koridoriuje (V.Miknevičienė, D. Balnanosienė).

Trečiadienis

1. Mokytojų tarybos posėdis, 13.50 val., 67 kab. (I.Balčiukynienė, A.Lasatienė, R.Vilčinskas).
            2. 4 kl. mokinių išvyka į Birštono sveikatingumo parką, 9.50 val. (D.Baranauskienė)
            3. Abiturientų paskutinio skambučio šventė, 11.20 val., aktų salėje (A.Lasatienė, E. Bendinskienė, K.Kravčenko).

Ketvirtadienis

Penktadienis

1. Mokytojų tarybos posėdis, 7.30 val., 67 kab.(I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
                  2. Mokyklinis lietuvių kalbos brandos egzaminas, 9.00 val. sporto salėje (R. Alaburdienė, D. Skučienė).
                  3. Mokslo metų užbaigimo šventė priešmokyklinės grupės ir 1-5 kl. mokiniams:
                    • priešmokyklinės grupės ir 1-3 kl. – 9.00 val.
                    • 4-5 kl. 10.50 val. aktų salėje.