Pirmadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.50 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
    2. Mokytojų  susirinkimas, 13.40 val., mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
    3. Mokytojo veiklos įsivertinimas, asmeninė pažanga. Individualūs pokalbiai su mokytojais L. Guobiene, E. Bendinskiene, A. Vaškiu,  13.40 – 15.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
    4. Lietuvių k. mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 12.35 val, 67 kab. (V. Kuzmauskienė)

Antradienis

1. Magijos teatras Diarchy, 9.50 val., sporto salėje, kaina 10 lt.
        2. 1 kl. mokinių išvyka į Birštoną (V.Abramavičienė).
        3. 11a ir 8b kl. mokinių išvyka į Alyatus KASP Dainavos apygardą ir Punios piliakalnį. (E.Bendinskienė, L. Paplauskienė).
        4.  Mokytojo veiklos įsivertinimas, asmeninė pažanga. Individualūs pokalbiai su mokytojomis Dalia Baranauskiene, R. Sorakiene, K. Kravčenko, A. Menkevičiene, 13.40 – 15.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).

Trečiadienis

1. 2 kl. mokinių išvyka į Trakus (D. Moisejevienė).
            2. 11.50 val. Prienų meno mokyklos mokinių koncertas priešmokyklinės grupės ir 1-4 kl. mokiniams, aktų salėje (R. Dirdienė).
            3. Mokytojo veiklos įsivertinimas, asmeninė pažanga. Individualūs pokalbiai su mokytojomis L. Paplauskiene, T. Mačiuliene, 12.40 – 15.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).

Ketvirtadienis

1. . Mokytojo veiklos įsivertinimas, asmeninė pažanga. Individualūs pokalbiai su mokytojomis V. Pikčilingiene, R. Šalčiūte, V. Kurtoviene 12.40–15.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).

Penktadienis

1. Mokytojo veiklos įsivertinimas, asmeninė pažanga. Individualūs pokalbiai su mokytojomis V. Glaveckiene, R. Uleckiene, L. Skurdeliene, 13.40–15.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).