Pirmadienis

1. Renginys „Tęstinio mokymosi galimybės“. Mokyklos pristatymas Prienų „Ąžuolo“ pagrindinėje mokykloje, 9.20 val. (I. Balčiukynienė, V. Kurtovienė, G. Kareivaitė, A. Leskauskas,).
    2. Teminis pokalbis 4 kl. mokiniams,  skirtas Motinos dienai paminėti „Aš labai myliu savo mamą“, 8.55 val. 52 kab. (V. Miknevičienė, D. Baranauskienė).
    3. Mokytojų susirinkimas, 13.40 val. mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D.Skučienė).
    4. MSG lyderių mokymai, 13.40 val., aktų salėje. (D. D. Gasperavičiūtė, D.Skučienė)

Antradienis

Trečiadienis

1. Prienų „Žiburio“ gimnazijos pristatymas 10a ir 10b klasių mokiniams, 8.55 val., aktų salėje (I. Balčiiukynienė, R. Alaburdienė).
          2. Krašto pažinimo būrelio mokinių išvyka prie Nemuno salų, 12.00 val. (V.Abramavičienė).
          3. Vaiko gerovės komisijos posėdis, 13.50 val., bibliotekoje (D.Skučienė).

Ketvirtadienis

1. Interaktyvus užsiėmimas gamtosaugine tematika 9-11 kl. mokiniams, 8.00 val., aktų salėje (D. Skučienė, L. Guobienė)
              2. Teminis pokalbis 3 kl. mokiniams,  skirtas Motinos dienai paminėti „Aš labai myliu savo mamą“, 9.50 val., 51 kab. ( V. Miknevičienė, A.Simanaitienė).
              3. Rebus teatro spektaklis pagal Pauliaus Širvio poeziją „Velniškai vienas…“, 12.00 val., aktų salėje (D. Skučienė, lietuvių k. mokytojos).
              4. Profesinio informavimo veiklos grupės susirinkimas 12.40 val., 53 kab. (R. Alaburdienė, V. Miknevičienė).
              5. 6a kl. mokinių tėvų susirinkimas, 18.00 val., aktų salėje (V. Pikčilingienė)

Penktadienis

1. 6b kl. mokinių valandėlė, skirta Motinos dienai paminėti, „Tu -man pati geriausia“, 13.00 val. 55 kab. Dalyvauja mokinių mamos (R. Sorakienė)
                  2. Olweus MSG užsiėmimas, 14.00 val., 60 kab. (Z. Linkevičienė, L. Vainalavičiūtė).
                  3. 5a kl. mokinių tėvų susirinkimas „Bučinukas mamai“, 17.30 val., aktų salėje (A. Menkevičienė)