Pirmadienis

1. Pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 13.30 val.,7 kab. (K. Nastulevičienė, N.Matuizienė)

Antradienis

1. Edukacinė pamoka priešmokyklinės grupės vaikams, 1a, 1b, 2a ir 2b kl. mokiniams „Kalėdos kvepiančios cinamonu”, 8.00 val., aktų salėje (V. Abramavičienė, R. Dirdienė, R. Juodienė, D. Moisejevienė).
2.Individualūs pokalbiai su 9-10 spec. klasių mokinių tėvais ir mokytojais, 13.00 val. (I. Kuzminskienė, K. Nastulevičienė, A. Grižaitė).
3. Integruota istorijos-lietuvių k. pamoka netradicinėje aplinkoje Prienų kultūros ir laisvalaikio centre “ Mano Prienai” 9a ir 9b kl. mokiniams, 11.30 val. (V.Žiūkienė, L. Karčiauskienė).
4. 4-okų adventinė vakaronė, 18.00 val., aktų salėje (D.Baranauskienė).
5. 6b kl. mokinių edukacinė išvyka į Kauną “Angelų takais” (V. Glaveckienė)
6. 1a kl. edukacinė išvykaį Prienų krašto muziejų, 12.00 val. (V. Abramavičienė).

Trečiadienis

1. Tarpklasinės krepšinio varžybos 6-10 kl. mokiniams, 12.00 val., sporto salėje (E. Bendinskienė, O. Liesionienė, D. Juodsnukis).
2. Direkcinės tarybos pasitarimas. 13 val. Direktorės kabinete (i. Balčiukynienė)

Ketvirtadienis

1. Karjeros testo atlikimas:
- 8b kl., 5-6 pamokos, 54 kab. (I.Kandrotienė, E.Ramanauskienė)
- 9a, 9b kl. 3-4 pamokos 53, 54 kab. (I. Kandrotienė, E.Ramanauskienė, R. Alaburdienė).
2. Ugdymas netradicinėje aplinkoje. Integruota lietuvių k. ir istorijos pamoka 8a kl. mokiniams LR prezidentūroje „Rokuokis lietuviškai” (V.Kuzmauskienė, A. Lasatienė).
3. Ugdymas netradicinėje aplinkoje Prienų globos namuose. Integruota lietuvių k., technologijų, dailės pamoka (gerumo akcija) „Po angelo sparnu“ (S.Milušauskienė, R. Uleckienė).
4. 6a kl. mokinių ugdymas netradicinėje aplinkoje Prienų krašto muziejuje , 9.00 val. (E. Ramanauskienė, R. Uleckienė)

Penktadienis

1. Kalėdiniai renginiai klasėse. (Klasių vadovai).
2. Edukacinė pamoka priešmokyklinės grupės vaikams, 3a, 3b ir 4 kl. mokiniams „Kalėdos kvepiančios cinamonu”, 8.00 val. (D. Jonykienė, D. Kriščiūnienė, N. Matuizienė, D. Baranauskienė).
3. Kalėdinis rytmetys SUS mokiniams „Kalėdos be sniego”, 10.00 val., aktų salėje (K. Nastulevičienė, I. Kuzminskienė, A. Grižaitė).