Pirmadienis

Antradienis

1. Pilietiškumo ir gynybos įgūdžių formavimo veiklos 9a ir 9b kl. mokiniams, 8.00 val. (O. Liesionienė, Šaulių sąjungos atstovai).

Trečiadienis

2. Akcija „Lietuva-Ukraina“, 12.30 val., aktų salėje (D.Jonykienė, A. Deltuvienė).
3. Užsiėmimai sveikatinimo tema „Noriu būti sveikas. Peršalimo ligos“:
-8.50 PUG,
-10.30. 2b kl (E. Orechovienė)

Ketvirtadienis

2. Klasių vadovų metodinės grupės susirinkimas, 12.20 val. 81 kab. (Z. Ferevičienė, D. Skučienė).
3. Susitikimas su svečiu iš Briuselio 7a,b, 8a,b, 10a, b kl. mokiniams „Pažintis su Europarlamentaru (R. Alaburdienė, klasių vadovai).

Penktadienis

1. 2a ir 2b kl. mokinių plaukimo pamokos pagal “Vaikų mokymo plaukti bendrojo lavinimo mokyklose” program, Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseline ( R. Juodienė, D. Moisejevienė).
2. Edukacinė mokytojų išvyka į Raudondvario dvarą “Kai pakvimpa Kalėdomis...”