Pirmadienis

1. Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (R. Alaburdienė)
2. Pamoka 4 kl. mokiniams „Kuo mama skiriasi nuo tėčio?”, 10.30 val. (E. Orechovienė)

Antradienis

1. Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (R. Alaburdienė)

Trečiadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 11.20 val. , mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė).
2. Pamoka 2a kl. mokiniams „Peršalimo ligos“, (E.Orechovienė).
3. 5 kl. mokinių edukacinė išvyka į Birštoną „Kūčiukų gamyba“, 9.45 val. (R. Liutvynskienė).
4. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukiynienė).
5. Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (R. Alaburdienė)

Ketvirtadienis

1. Priešmokyklinės grupės vaikų tėvų susirinkimas, 7.30 val. (D. Jonykenė).
2. Pamoka 3a kl. mokiniams “Peršalimo ligos”, 9.40 val. (E.Orechovienė).
3. Protmūšis 6a kl. mokiniams „Drauge nugalėkime mikroorganizmų atsparumą“, 12.40 val. (E.Orechovienė).
4. Integruota tikybos ir technologijų pamoka 6a kl. mokiniams „Ypatingas Advento laukimo metas“, 9.40 val. (R.Uleckienė, D. Žuvaitienė).
5. Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (R. Alaburdienė, E. Ramanauskienė)

Penktadienis

1. 8.15 val. 2a ir 2b klasių mokinių plaukimo pamokos pagal „Vaikų mokymo plaukti bendrojo lavinimo mokyklose“ programą, Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (R. Juodienė, D. Moisejevienė)
2. Edukacija 2a kl. mokiniams „Dviese smagiau“, 12.00 val. Prienų krašto muziejuje (R. Juodienė, D. Šalčiuvienė).
3. Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (R. Alaburdienė, E. Ramanauskienė)