Pirmadienis

1. 1-4 specialiosios lavinamosios klasės mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (N. Stankūnienė)
2. 8a, 8b, 9a, 9b, 7a kl. mokinių išvyką „Ventės rago paslaptys“ (Z. Ferevičienė, J. Mučekienė, E. Bendinskienė)

Antradienis

1. 1a ir 1b klasės tėvų individualūs pokalbiai nuo 15.00 iki 18.00 val. 1 kab. ir 6 kab. (R. Juodienė, D. Moisejevienė)
2. 4 klasės mokinių edukacinė išvyką į Kernavę (V. Abramavičienė)
3. 1–4l, SĮU ir 9s klasių mokinių pažintinė išvyka į Kalvarijos mini zooparką „Pažink gyvūnus“ (N. Stankūnienė)
4. 5–10s ir SĮU edukacinė išvyka į Kaišiadorių rajoną „Aplankyk Kalvių apylinkes“ (D. Pyragienė, I. Kuzminskienė, A. Grižaitė)

Trečiadienis

1. Priešmokyklinės grupės vaikų edukacinė išvyka „Pažink žirgą“ Vazgaikiemio k., (D. Jonykienė, R. Juodienė)
2. Kalbų ir doros metodinės grupės susirinkimas 12.20 val. mokytojų kambaryje (V. Kuzmauskienė)
3. 2 kl., 8b, 9b klasių mokinių dalyvavimas pėsčiųjų žygyje „Įtraukiai miško taku“ (N. Matuizienė, J. Mučekienė, E. Bendinskienė)

Ketvirtadienis

1. 9–10 klasių mokinių projektinių darbų konferencija 9.00 val. aktų salėje (R. Alaburdienė)
2. Specialiojo ugdymo skyriaus ne pamokų forma organizuojam ugdymo diena sporto šventė „Judu, sveikas esu“
3. 9a kl. 11.35 val. paskaita „Kaip atpažinti savižudybės rizikos ženklus ir padėti kitam? (Psichologė K. Rasimaitė)
4. 9-10 specialiosios klasės ir SĮU mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose 10.45 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (I. Kuzminskienė, A. Grižaitė)
5. 5-8 specialiosios klasės mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (V. Petrulionienė)
6. 9-10 specialiosios klasės ir SĮU mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose 10.45 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (I. Kuzminskienė, A. Grižaitė)
7. 5-8 specialiosios klasės mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine
(V. Petrulionienė)

Penktadienis

1. 1–4 klasių ne pamokų forma organizuojama ugdymo diena „Į praėjusius metus pažvelgus“ mokyklos aktų salėje (Klasių vadovai)
2. Mokytojų tarybos posėdis 13.30 val. aktų salėje (K. Nastulevičienė, I. Balčiukynienė)
3. 4 kl. mokinių išvyka į Birštoną 10.00 val. (V. Abramavičienė)