Pirmadienis

1. 1-4 specialiosios lavinamosios klasės mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose, 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (N. Stankūnienė)
2. Olweus koordinacinio komiteto susirinkimas, 13.30 val. Teams „Mokinių OLWEUS apklausos rezultatai 2022“
(D. D. Gasparavičiūtė)

Antradienis

1. Erasmus+ projekto dalyvių mokymai, kaip žaisti „Bočia“ su specialiojo ugdymo skyriaus mokiniais (V. Glaveckienė, K. Nastulevičienė).
2. Nemokami šiaurietiško ėjimo mokymai nuo 14.30 iki 16 val. (Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras)

Trečiadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas 10.00 val. direktorės kab. (I. Balčiukynienė)

Ketvirtadienis