Pirmadienis

1. 1-4 specialiosios lavinamosios klasės mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose, 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (N. Stankūnienė)
2. Mokytojų tarybos posėdis 13.30 val. mokyklos aktų salėje
(I. Balčiukynienė, K. Nastulevičienė)

Antradienis

Trečiadienis

1. Pasakos darželio vaikų susitikimas su priešmokyklinio ugdymo grupių vaikais nuo 9.30 val.
(I. Balčiukynienė, D Jonykienė)
2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.00 val. direktorės kabinete (I. Balčiukynienė)
3. Pasaulio pažinimo pamokos stebėjimas 2 kl. 11.20 val. (K. Nastulevičienė, N. Matuizienė)

Ketvirtadienis