Pirmadienis

1. 1-4 specialiosios lavinamosios klasės mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose, 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (N. Stankūnienė)
2. Klasių fotografavimas nuo 8.15 - 14.00 val. aktų salėje.
3. 7b klasės mokinių tėvų susirinkimas 17.00 val. 54 kab. (E. Ramanauskienė)
4. Psichologės Nerijos Solaitės paskaita tėvams „Kaip stiprinti vaikų/paauglių motyvaciją“ 17.30 val. 36 kab. (I. Balčiukynienė)

Antradienis

1. 8 klasės mokinių NMPP (skaitymas) 53 ir 54 kab. (K. Nastulevičienė)
2. Klasių fotografavimas nuo 8.00 – 13.30 val. aktų salėje
3. Mokytojų kolektyvo fotografavimas 11.20 val. aktų salėje.
4. Mokyklos tarybos posėdis 17.30 val. 54 kab. (E. Ramanauskienė)

Trečiadienis

1. 2 klasės mokinių plaukimas pagal „Vaikų mokymo plaukti bendrojo lavinio mokyklose“ programą, 8.30 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (N. Matuizienė)
2. Tarpmokyklinės kvadrato varžybos fizinio ugdymo mokytojo A. Asilavičiaus taurei laimėti 10.00 val. sporto salėje (E. Bendinskienė)