Pirmadienis

1. 1-4 specialiosios lavinamosios klasės mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose, 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (N. Stankūnienė)
2. Integruota anglų k. –etikos pamoka 5 kl. „Mandagūs patarimai“ (J. Mučekienė, V. Žiūkienė)
3 . Įvadinės dzido pamokos 1-4 klasių mokiniams sporto salėje.

Antradienis

1. 4 kl. mokinių NMPP (skaitymas) 53 ir 54 kab. (R. Alaburdienė)
2. Pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės susirinkimas 13.30 val. 7 kab. (K. Nastulevičienė, N. Matuizienė)

Trečiadienis

1. 2 klasės mokinių plaukimas pagal „Vaikų mokymo plaukti bendrojo lavinio mokyklose“ programą, 8.30 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (N. Matuizienė)
2. Erasmus+ projekto susirinkimas po 4 pamokų 67 kab. (R. Alaburdienė, V. Kuzmauskienė)
3. Kalbų ir doros metodinės grupės susirinkimas po 5 pamokų 67 kab. (V. Kuzmauskienė, R. Alaburdienė)
4. Įvadinės dzido pamokos 5-8 klasių mokiniams sporto salėje.
5. Matematikos mokytojos Rūtos Bielevičienės veiklos stebėjimas (R. Alaburdienė)

Ketvirtadienis

1. 1. 5-8 specialiosios klasės mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (V. Petrulionienė)
2. Gamtos, socialinių ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės susirinkimas 14.20 val. 77 kab. (A. Lasatienė, R. Alaburdienė)