Pirmadienis

1. 1-4 specialiosios lavinamosios klasės mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose, 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (N. Stankūnienė)

Antradienis

1. Metodinės tarybos susirinkimas, 14.20 val., 77 kab. (R. Alaburdienė, A. Lasatienė)
2. 10 kl. tėvų nuotolinis susirinkimas dėl PUPP 18.00 val. ZOOM (R. Alaburdienė, V. Glaveckienė, D. Žuvaitienė)

Trečiadienis

1. 4–8 klasių tėvų susirinkimas dėl NMPP 17.30 val. aktų salėje (R. Alaburdienė, V. Abramavičienė, Z. Ferevičienė, J. Mučekienė)

Ketvirtadienis

1. 5-8 specialiosios klasės mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine
(V. Petrulionienė)

Penktadienis