Pirmadienis

1. 1-4 specialiosios lavinamosios klasė mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose, 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (N. Stankūnienė).

Antradienis

1. Rajoninio IT konkurso „Mano Prienai, darbų vertinimas, 15.00 val., 53 kab. (R. Alaburdienė).

Trečiadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.00 val., direktorės kab. (I. Balčiukynienė).
2. Supažindinimas su interaktyvios lentos programine įranga, 14.15 val., 77 kab. (Officeday IT projektų vadybininkas Ruslanas Kovšikas).
3. 1a ir 1b kl. mokinių išvyka į Birštono Nemuno kilpų regioninį parka. Edukacija “Kūčiukų kepimas” (R. Juodienė, D. Moisejevienė).

Ketvirtadienis

1. 5-8 specialiosios klasės mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (V. Petrulionienė).
2. Ugdymas ornazizuotas ne pamokų forma pradinio ugdymo klasių mokinaims mokiniams „Kalėdinis šėlsmas“ (Klasių vadovai).
3. 2 ir 4 kl. mokinių išvyka į Birštoną „Kalėdinė cukraus pasaka“, 9.00 val. (N. Matuizienė, V. Abramavičienė)
4. Mokyklos atestacinės komisijos posėdis, 12.30 val., 77 kab. (I. Balčiukynienė).

Penktadienis

1. Ugdymas ornazizuotas ne pamokų forma 5-10 kl. mokiniams „Kalėdinis šėlsmas“ (Klasių vadovai).
2. Edukacija „Muilo gamyba“, 4 kl. mokiniams, 10.30 val. (V. Abramavičienė).