Pirmadienis

1. 1-4 specialiosios lavinamosios klasė mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose, 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (N. Stankūnienė).

Antradienis

1. Baigiamoji ERASMUS +KA1 BENDROJO UGDYMO DARBUOTOJŲ MOBILUMO PROJEKTO „Mokymuisi palanki aplinka: nuo poreikio link poveikio“ konferencija, Prienų Kultūros ir laisvalaikio centre, 13.00 val.
2. Projekto MOST veikla 1a,1b kl. „Vanduo“ (D. Moisejvienė, R. Juodienė).

Trečiadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.00 val., direktorės kab. (I. Balčiukynienė).

Ketvirtadienis

1. 5-8 specialiosios klasės mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (V. Petrulionienė).

Penktadienis