Pirmadienis

1. 1-4 specialiosios lavinamosios klasė mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose, 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (N. Stankūnienė).
2. Elektroninė mokinių OLWEUS apklausa (D. Skučienė)
3. Seminaras mokytojams „Mokytojo ir mokinio santykis. Kaip motyvuoti šiuolaikinį paauglį?“ aktų salėje, 13.30 val.(Veda vaikų ir paauglių psichiatrė gydytoja Justina Matviekaitė).

Antradienis

1. Elektroninė mokinių OLWEUS apklausa 8b, 9b kl. (D. Skučienė).
2. Konferencija „Įtraukusis ugdymas: mokytojo perspektyva, aktų salėje, 13.00 val.

Trečiadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.00 val., direktorės kab. (I. Balčiukynienė).
2. Elektroninė. mokinių OLWEUS apklausa (D. Skučienė).

Ketvirtadienis

1. 5-8 specialiosios klasės mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (V. Petrulionienė).
2. Elektroninė mokinių OLWEUS apklausa 5 kl. (D. Skučienė).
3. Priešmokyklinės grupės tėvų susirinkimas, 17.15 val. (D. Jonykienė, R. Dirdienė).
4. 8a ir 8b kl. mokinių protmūšis AIDS dienai paminėti (E. Orechovienė, Z. Ferevičienė, J. Mučekienė).

Penktadienis

1. Tarptautinis informacinių technologijų ir informatinio mąstymo konkursas, (R. Alaburdienė, E. Ramanauskienė).
2. Elektroninė. mokinių OLWEUS apklausa (D. Skučienė)