Pirmadienis

1. 1-4 specialiosios lavinamosios klasė mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose, 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (N. Stankūnienė).
2. Nacionalinis gamtosauginis egzaminas, 8.00-20.00 val. (Mokiniai dalyvaus po pamokų).
3. 9-10 kl. SUS mokinių išvyka į Kauno arkivyskupijos, 10.30 val. (I. Kuzminskienė, A. Grižaitė).

Antradienis

1. 10b kl. mokinių pažintinė – edukacinė išvyka į kauną „Pažnkime Kauno istoriją”, 9.00 val. (V. Glaveckienė).
2. Netradinė pamoka 9a ir 10a kl. mokiniams, skirta Lietuvos konstitucijos 30 metinėms paminėti " Kelias į Lietuvos Respublikos
Konstituciją: Lietuvos Respublikos Konstitucijai - 30" , 9.40 val., Prienų krašto muziejuje (A. Lasatienė, V. Žiūkienė).

Trečiadienis

1. 2 kl. mokinių plaukimas, 8.30 val., Prienų sporto arenos baseine (N.Matuizienė).

Ketvirtadienis

1. 5-8 specialiosios klasės mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (V. Petrulionienė).
2. “Fizinio ugdymo pamoka kitaip”, 8a kl. mokinių išvyka į Birštoną (Z. Ferevičienė).
3. 1a kl. mokinių tėvų susirinkimas, 17.30 val., 6 kab. (D. Moisejevienė).
4. 1b kl. mokinių tėvų susirinkimas, 17.30 val., 5 kab. (R. Juodienė).

Penktadienis

1. Tarpklasinės kvadrato varžybos 4-6 kl. mokiniams, 8.00 val., sporto salėje (E. Bendinskienė, D. Juodsnukis, V. Abramavičienė)