Pirmadienis

1. 1-4 specialiosios lavinamosios klasė mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose, 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (N. Stankūnienė).
2. Mokytojų susirinkimas, nuotoliniu būdu TEAMS platformoje, 15.00 val. (I. Balčiukynienė).

Antradienis

1. 10a kl. mokinių pažintinė – edukacinė išvyka į kauną “Pažnkime Kauno istoriją”, 9.00 val., D. Žuvaitienė).
2. 6a kl. mokinių edukacinė išvyka į Kauną, “Pasaulio gyvūnai. Pėdsekys gamtoje” (R. Uleckienė).
3. Pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės susirinkimas 13.30 val., 7 kab. (N. Matuizienė, K. Nastulevičienė)

Trečiadienis

1. 2 kl. mokinių plaukimas, 8.30 val., Prienų sporto arenos baseine (N.Matuizienė).
2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.00 val., direktorės kab. (I. Balčiukynienė).
3. Prienų „Revuonos” bendruomenės šeimų sporto šventė, 16.00 val., mokyklos stadione (Prienų „Revuonos” bendruomenė).

Ketvirtadienis

1. 5-8 specialiosios klasės mokinių dalyvavimas Sporto rėmimo fondo finansuoto projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ veiklose 12.00 val., Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro baseine (V. Petrulionienė).
2. Mokymai apie įtraukųjį ugdymą “Įtraukiojo ugdymo pamokos organizavimas”, 15.00-18.00 val., 55 kab.
3. Metodinės tarybos susirinkimas, 14.15 val., 77 kab. (A. Lasatienė, R. Alaburdienė).

Penktadienis

1. Seminaras lietuvių k. mokytojoms „Kaip prisijaukinti tautosaką 7 klasėje? Kaip literatūrą sieti su kitomis disciplinomis?“, 14.00 val., 67 kab., nuotoliniu būdu (V. Kuzmauskienė).