Pirmadienis

1. Informacinis mokytojų susirinkimas nuotoliniu būdu, 15.00 val. (I. Balčiukynienė, R.Alaburdienė, K. Nastulevičienė, D. Skučienė).
2. Individualūs pokalbiai su 8b kl. mokinių tėvais (E. Bendisnkienė).

Antradienis

1. Mokyklos pradinio ugdymo klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas “Čia Lietuva”, 9.00 val., mokyklos bibliotekoje (D. Baranauskienė, D. Skučienė, V.Kuzmauskienė).
2. Skaitymo įgūdžių patikra 3 kl. (D.Skučienė, V.Abramavičienė).
3. Mokyklos tarybos posėdis nuotoliniu būdu, 17.30 val. (I. Balčiukynienė, E.Ramanauskienė)

Trečiadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.00 val., direktorės kabinete, (I. Balčiukynienė).
2. Respublikinis mokinių dailės ir technologijų kūrybinių darbų konkursas „Žiemos improvizacija“, 12.00 val., aktų salėje (A. Deltuvienė)

Ketvirtadienis

1. Individualūs pokalbiai su 8b kl. mokinių tėvais (E. Bendisnkienė).
2. 10a,b kl. mokinių ir jų tėvų susirinkimas dėl PUPP, 19.00 val., nuotoliniu būdu (V. Žiūkienė, V. Pikčilingienė, R. Alaburdienė, R. Sorakienė, S. Milušauskienė).

Penktadienis

1. 2 kl. mokinių plaukimo pamokos, 8.15 val. (D.Baranauskienė).