Pirmadienis

1. Informacinis mokytojų susirinkimas nuotoliniu būdu, 15.00 val. (I. Balčiukynienė, R.Alaburdienė, K. Nastulevičienė, D. Skučienė).
2. Paroda mokyklos bibliotekoje, skirta I. Simonaitytės 130 metinėms (T. Išganaitienė).
3. Internetinė mokinių apklausa mokyklos veiklos kokybės įsivertinimui (R. Alaburdienė, klasių vadovai).
4. Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapo treniruotė (R. Alaburdienė)

Antradienis

1. Internetinė mokytojų apklausa mokyklos veiklos kokybės įsivertinimui (R. Alaburdienė, klasių vadovai).

Trečiadienis

Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.00 val. (direktorės kabinete).
2. Mokytojų apklausa apie mokinių projektinių darbų taikymą pamokose (R. Alaburdienė, K. Nastulevičienė).

Ketvirtadienis

1. Lietuvos mokinių fizikos rajoninė olimpiada, 9.00 val. (Z.Ferevičienė, D. Skučienė).
2. Gamtos ir socialinių mokslų bei ikiprofesinio mokymo mokytojų, mokinių projektinių darbų vadovų refleksija raštu (R. Alaburdienė).
3. ŠMSM delegacija mokykloje “Įtraukiojo ugdymo organizavimas mokykloje, 9.00 val. (I. Balčiukynienė, K. Nastulevičienė)

Penktadienis

1. 2 klasės plaukimo pamokos, 8.15 val. (D. Baranauskienė).
2. Lietuvos mokinių informatikos olimpiados III etapo I dalis 9 val. (R. Alaburdienė)