Pirmadienis

1. Prezentacija 12 kl. mokiniams tema „Studijų užsienyje galimybės“, 9.50 val., 73 kab. (R.Alaburdienė, A. Lasatienė). Užsiėmimą ves nevyriausybinė organizacija „Kastu International“, vykdanti projektą „Kurk savo ateitį“.
  2. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
  3. 8a, 8b klasių mokinių išvyka tema „Pažinkime Aukštadvario nacionalinį parką“, 8.30 val. (V. Kuzmauskienė, L. Paplauskienė).

Antradienis

1. Gamtos ir žmogaus pamokos stebėjimas 6b kl., 81 kab. (D. Skučienė).

Trečiadienis

1. Renginys 5 kl. mokiniams, skirtas Lietuvių liaudies artistės  Beatričės Grincevičiūtės 100 gimimo metinėms, 11.00 val., bibliotekoje (V.Miknevičienė, D. Kriščiūnienė).
  2. 4 klasės mokinių tėvų susirinkimas, 17.30 val., aktų salėje (D. Baranauskienė).

Ketvirtadienis

1. 5b klasės mokinių išvyka į atvirų durų dieną Prienų Policijos komisariate, 9.00 val. (V. Miknevičienė, D. Kriščiūnienė).
  2. Prienų „Revuonos“ vidurinės mokyklos ilgakasės rinkimai, 10.35 val., aktų salėje (Mokinių klubas).
  3. 2 klasės mokinių tėvų susirinkimas, 17.30 val., 6 kabinete  (D. Moisejevienė)

Penktadienis

1. 5a klasės mokinių išvyka į atvirų durų dieną Prienų Policijos komisariate, 9.00 val. (V. Miknevičienė, A..Menkevičienė).
  2. Bendravimo psichologijos pamokos stebėjimas 11 kl., 11.50 val., 74 kab. ( R. Alaburdienė).